1

Téma: Oprava brehovej časti štrkoviska Andrejovka?

Chcel by som sa opýtať kompetentných či sa bude niečo robiť s brehovou časťou štrkoviska Andrejovka, hlavne o to či sa bude opravovať tá časť kde Poprad odplavil brehovú časť a jazero je prepojené s Popradom.

2

Re: Oprava brehovej časti štrkoviska Andrejovka?

Neverím tomu že sa to bude opravovať..., stálo by to strasne veľa.. a nemá to podľa mňa zmysel, Poprad si tam bude robiť čo chce, i tak už ju poriadne zamulil.. Najlepšie by bolo keby sa odkupilo čo bagruju pri Plavči... skôr dať peniaze do toho ako do Andrejovky...

3

No ani ja tomu neverím ale dúfam, vieš na andrejovskom štrkovisku som vyrastal.. Fakt dúfam že aspoň nejak tú dieru zasypú.

A čo sa týka toho plavečského jazera to je take všelijaké, určite pôjde do konkurzu , a či to dostane MO SRZ ORLOV neviem neveim . A pravdu povediac radsej by som bol keby tam vyrástol dobrý súkromák s dobrým majitelom ako zväzovka a keĎ zväzovka tak s vrchnou hornou mierou a nielen kapra, ale aj napr. amura ... A k tomu ešte ako dlho bude trvať bagrovanie toho štrku , netuším ... ale viem že ešte pred záplavami sa tam chytil kapor 78cm asi 8kg .. bohužiaľ mäsiarstvo sa zase prejavilo...

Naposledy upravil: DopirakA (2010-09-14 23:47:24)

4

DopirakA napísal(a):

No ani ja tomu neverím ale dúfam, vieš na andrejovskom štrkovisku som vyrastal.. Fakt dúfam že aspoň nejak tú dieru zasypú.

A čo sa týka toho plavečského jazera to je take všelijaké, určite pôjde do konkurzu , a či to dostane MO SRZ ORLOV neviem neveim . A pravdu povediac radsej by som bol keby tam vyrástol dobrý súkromák s dobrým majitelom ako zväzovka a keĎ zväzovka tak s vrchnou hornou mierou a nielen kapra, ale aj napr. amura ... A k tomu ešte ako dlho bude trvať bagrovanie toho štrku , netuším ... ale viem že ešte pred záplavami sa tam chytil kapor 78cm asi 8kg .. bohužiaľ mäsiarstvo sa zase prejavilo...

NO máš zaujímave informacie ,ale ako si sa dostal k tomu konkurzu fakt netušim.Skus to vysvetiť!

5

Ten konkurz som myslel tak že kto viac dá ten má,tak ako to na slovensku býva(ospravedlňujem sa za to že som sa nevyjadril presne). No nebol by som proti ani keby že tam vyrastie zväzovka z peknými kapríkmi. A čo sa toho kapra tíka tak o tom kaprovi mi povedal ten rybár ktorý ho chytil a videl som aj foto, je to známi (bohužiaľ si toho kapra privlastnil).

Naposledy upravil: DopirakA (2010-09-15 10:45:45)

6

To už sú tam kapre... a take pekne...