1

Téma: všetko o rybačke na ľubotíne

haloooo to už nikto nechodí chytat na ľubotín?????????

2

Re: všetko o rybačke na ľubotíne

CHodí ,preto nikto nepíše.Ryb tam je tiez dosť!!!

3

Načo ti je na Ľubotin čln.Ved to prehodíš. Zakrmiť sa da aj rukou.Nemal by tam byť čln.Je to do 10hektarov/cca 5,2h/,takže ...!!!.NO a olovom do hlavy by som nechcel dostať od dakého,,sedláka" !!!!

4

PISTA napísal(a):

jasne ale......

vieš keď si to pekne vyveziež pekne položíš presne zakrmíš, istota že to není pomotane tak preto stále vyvážam... tam sú pekné rákosia pred ktoré bz som to tam dával..... ale samozrejme rešpekt...... ak sa nedá tak sa nedá namontovať helikoptéru a hádzať, pváčko, treba skúsiť dnes idem na noc na Ružín tak uvidíme.....

ako si dopadol na ružíne???
zadarilo sa niečo??

5

V sobotu som bol s bratom na Ľubotine. Zaberajú presne také kapriky ako na Orlovskom a jeden za druhým, tak sme prešli na prívlač. Štyri pstruhy okolo tridsiatky, dva podmierečné zubáčiky, jeden mierečný a jedna podmierečná šťuka a k tomu krásne jesenné počasie...paráda.

6

Inasman pocuvaj a kapre chytas na snurky ci davas priamo na hacik nastrahu??? a lubotin ako kapre beru na mutnom ci na tom druhom rybniku???

Inasman napísal(a):

V sobotu som bol s bratom na Ľubotine. Zaberajú presne také kapriky ako na Orlovskom a jeden za druhým, tak sme prešli na prívlač. Štyri pstruhy okolo tridsiatky, dva podmierečné zubáčiky, jeden mierečný a jedna podmierečná šťuka a k tomu krásne jesenné počasie...paráda.

7

Akosi som pozabudol na toto forum tak oneskorene odpovedam.
Chytal som na parené rožky, je to oveľa lacnejšie ako boilies a výsledok ten istý. Mám taký pocit že ryby sú tými boiliesami načisto zblbnuté, tie arómy im úplne zničia chuťové poháriky smile. Mám vyvážaciu lodičku a minule som jednému svojmu známemu vyviezol boilies, ktoré ešte namočil do nejakého "sajrajtu" a pár kvapiek ostalo v lodičke. Po rybačke som ju ako vždy dal nabíjať...bože celý byt "smrdel" a to nehovorím o žene...nie nesmrdela, ale zato vyskakovala tri metre do výšky. Inak teraz chytáme len pstruhy, na poslednej sme chytili s bratom päť tridsiatky, všetko jedna miera plus mínus centimeter či dva, všetko na gumu a jedného na kostne červy. Tri podmienečné zubáčiky na skoro pätnásť centimetrové beličky...sa hovorí že zubáč čím menšiu rybku heh, ani ich zhltnúť nemohli. Joj a ešte jednu podmierečnú šťučku na bliskáč, tie rybky som hádzal práve na šťuku a stále skočil zubáčik. Na budúce chcem zobrať lodičku a vyviesť si rybku na šťuku do stredu toho mútneho, teraz sme chytali v tom poslednom a len na odhod. Možno skočí niečo poriadné.

8

ja len dufam že 21. sa už pri vode nedude dať vydržať.. škoda b bola tych kaprošov..

9

DopirakA napísal(a):

ja len dufam že 21. sa už pri vode nedude dať vydržať.. škoda b bola tych kaprošov..

MOdlime sa ,aby ta voda zamrzla!!!!Inak bude zle

10

No ja by som bol tiez rad keby uz bolo poriadne chladno nech si strkovisko oddychne po tazkom roku

11

Matus napísal(a):

no to dufam, ze nie pretoze tohto roku som bol na rybach 3 krát a chytil som jedneho kaprosa :-) cize rad by som aspon jedneho potahal :-)

CHod na lUbotin.Včera vraj potahali pekne kusky akurat na pekač,orlov nechaj tak!

12

Matus napísal(a):

Je nechcem rybu na pekac, tu si kupim za 5€ v kaufiku frajersky pstruzika ale chcem seknut aspon 70 kaprosa vies... a potom mat bozsky pocit z darovaneho zivota :-)

big_smile a big_smile

13

Dnes som bol s bratom na Ľubotine, ako jediní....blázni..he he. Chytali sme, no pardon, snažili sme sa chytať pstruhov. Výsledok, cencúľ na nose, šesť záberov z toho tri krát na prázdno, raz tam niečo bolo, ale odpadlo po pár metroch, jeden ostriež okolo 25 a jeden okolo 15, ten by bol vhodný na šťuku, ale už sme boli dosť premrznutí, tak sme to zabodli. No na záver... už to bola asi posledná rybačka tohto roku, tak dovi na budúci rok.
Petru zdar.