1

Téma: Registrácia

Dnes som sa dozvedel že na toto fórum sa nedá registrovať.
Mám otázku...prečo?

2

Re: Registrácia

Haloooo... je tam niekto ?
Je síce mimo sezony...ale poniektorí rybáry fungujú celý rok...keď si kupujú celoročný rybásky lístok...aj toto forum by tak mohlo fungovať. Prešiel viac ako mesiac od mojej otázky...už som odovzdal medzi tým prehľad o úlovkov (až desať kilo ryb som si privlastnil)...už som si zakúpil nový lístok (v sobotu sa ide na ostrieže na Domašu) a odpoved na moju otázku nikde sad

Naposledy upravil: Inasman (2011-01-20 08:36:11)

3

Inasman napísal(a):

Haloooo... je tam niekto ?
Je síce mimo sezony...ale poniektorí rybáry fungujú celý rok...keď si kupujú celoročný rybásky lístok...aj toto forum by tak mohlo fungovať. Prešiel viac ako mesiac od mojej otázky...už som odovzdal medzi tým prehľad o úlovkov (až desať kilo ryb som si privlastnil)...už som si zakúpil nový lístok (v sobotu sa ide na ostrieže na Domašu) a odpoved na moju otázku nikde sad

NO mas pravdu a hned to dam vediet Hospodarovi,hoc to by mal robit niekto iny podla mojho nazoru,ale vec sa ma tak ako ma,takze...

4

titan1
To myslíš Paliho Šveca? To on je administratorom?
Ak hej, tak ho odo mňa pozdrav a pochváľ zato ako celá táto stránka (rybárskej organizácie Orlov) vyzerá... len by tu mohol častejšie nakuknúť  smile

5

Inasman napísal(a):

titan1
To myslíš Paliho Šveca? To on je administratorom?
Ak hej, tak ho odo mňa pozdrav a pochváľ zato ako celá táto stránka (rybárskej organizácie Orlov) vyzerá... len by tu mohol častejšie nakuknúť  smile

Ano Paliho.Inak Pali uz kontaktoval Admina a ten to ma opravit,takze dakujeme.
ps:Pochvalit ho mozes sam na plese 19.2