1

Téma: Od vody

Neviem ako bolo pri otvoreni 15 maja,ja som sa dostal na ryby o tyžden.Vzhladom k počasiu že všade bolo blato, vysoky stav vody Orlova,bol to super pocit, konečne na rybach.Chytam na boilies a 98% ryb puštam.Mal som v plane chytat 3 dni ale zabalil som to o den skor. Mäsiarske jatky čo stvarala partia staršich tiežrybarov vedla,ma donutila odist skor.Nemohol som sa na to pozerat ako katuju tych podmierečnych kaprikov a ked mali neake množstvo,do auta a šup ich odviezt do mrazu,nemohol som sa na to pozerat a radšej som to zabalil.

2

Re: Od vody

Ja tiež chytam na domace ,vlastna vyroba šulam si ich poctivo doma.Mne išli minule chobotnica super a pečen,ananas slabšie.Chcem ist v piatok tak uvidim či bude neake miesto.

3

Nazdar! Nevie náhodou niekto ako to vyzerá z rybami v Orlove? Idú? a keď ide aj niečo večšie? A na čo? Sladké alebo niečo smradľavé? Informácie od vody sa vždy zíjdu. Vďaka vopred a Lovu zdar!

4

Jáj.. No tak držím paLce.. smile potom daj vedieť ako ste dopadli

5

Chlapi nič vám nevyčítam len konštatujem. Slovač je už raz taká, závidí aj nos medzi očami a keď zadarmo "ta nech i čereva potarha". Ale slovač je i taká že na fóre sa posťažuje, ale to je tak asi všetko. Prečo ste nezakročili, keď ste videli porušovanie rybarského poriadku? A tu sme zase pri slovači, čo ťa nepáli nehas. Ani ja by som asi nezakročil...žeby som bol tiež slovač ? No nič, moje zamyslenie je u konca a teraz niečo iné. Dva krát po dva dni som strávil na štrkovisku. Chytanie a poškodzovanie malých kapríkov ma nebaví. Tak som naložil trojky gule a....zase zasran. Tak som vytiahol kaprove udice z vody, hodil na rybky a ....tiež nič smile))

6

Inasman :
No serus kamo my sme v orlove od toho roku a vsimol som si ze vela rybarov aj starsich ale aj mladsich je rybarmi v Uvodzovkach uloha je jasna: nachytat co najviac nasadovych kaprikov. My sme boli na orlove od 16 maja do 22 maja a chytili sme asi 100 kaprov vsetko nasadove aj nieco vacsie ale vsetko sme pekne zobrali na podlozku a ked nie tak sme nechali v podberaku vo vode sme odkapcali a pustali sme naspet. Zobrali sme si domov kazdy 5 kaprikov  a na vianoce uz mame dost. Aj ked beru male kapriky tak je to aspon zabava lebo sa vravi ze najprv idu male kapre na prisekum a cistenie lovneo miesta a az potom idu velke za nimi ked uz maju vycistenew dno od bachna a nanosu. Skusaj krmit prve partiklov na jednom mieste  a na druhom mieste daj iba boiles. a nenahadzuj alebo nevyvazaj priamo na zakrmene miesto ale asi cca 20 metrov za lovne miesto. a mozno budes mat stastie. a skusaj chytat aj na stare dobre nastrahy ako je hrach,cicer fazula,aj zemiak. alebo napr .Presita psenica na snurke.

Este som sa chcel spytat ci chytas na pevny klip alebo na priebezne olovo.

7

DopirakA napísal(a):

Nazdar! Nevie náhodou niekto ako to vyzerá z rybami v Orlove? Idú? a keď ide aj niečo večšie? A na čo? Sladké alebo niečo smradľavé? Informácie od vody sa vždy zíjdu. Vďaka vopred a Lovu zdar!

skus miestnost lov na boileis
podľa mojich skusenosti skôr tie smradľavé a korenisté
veľa šťastia

8

Chlapy boli sme na ryby od 2 do 11,8 a chytili sme 75 Amur a 70 kapor vnadili sme iba partiklov repka,kukurica iba 5 kg a fazula a cicer a este hrach je dolezity.Hrach netreba varit ale staci ak bude dobre nakliceny a vtedy kapre idu po nom . Nieco velke uslo ale nevadi. A inak videli sme aj zubace ale iba v krakoch oproti asi cca 45 cm a maly sme aj nahodene na zubadlo ale ani tuk skusali sme aj na sumca na trhacku dali sme ryby aj nocnaky ale nic sumec lovil ale neskocil a zubace cvakali rybky v noci ale ani tuk .Tak mozo nabuduce .Petrov zdar!

PS: prisli sme k vode pri paneloch vedla krakoch a bordel jak v tanku takze kazdy si zoberte zo sebou mech na odpadky aspon 120 l a az tak mozte ist na ryby lebo je tam bordel my sme vyzberali 2 mechy 210 l bordelu a poslali sme do  az do Presova.

9

Syrualdik napísal(a):

Pocuj Matus startbaits su celkom dobry skus od nich nieco korene ako je pepper a chobotnica mala celkom uspech priemer 16mm. a trosku halibut peliet a pojde to .

Matus napísal(a):

neviete mi poradit, chcel by som si kupit boilies na sezonu aj s peletami nejake na chytanie, viete mi poradit ake chute mam kupit eventualne znacku. Idealne by som vyskusal aj nejake robene od ruky. "domace"...

10

Matus teraz su v ponuke halibut pelety v presove za dobru cenu. Pozri na bazosi ked chces tak ti poslem kontakt.pellets06@gmail.com  vola sa Tomaš Pastor.

Matus napísal(a):

diky moc prave som pozeral na tie halibut pelety asi si objednam zo 10kg na skusku

11

Matus este som ich neskusal.Ale skusal som original co som kupil od Michala Zachorskeho Halibut krmne 6mm na zakrmenie a 16 chytacky a akurat sme chytili par kaprov ale bolo uz velmi zima a teplota vody bola cca 7 st.podla mna halibuty pojdu skoro a potom pojde nieco ovocne ako je jahoda ryba a erste uspech mala aj ckukurica chobotnica.