1

Téma: Nový začiatok, alebo koniec ....

Pozdravujem všetkých rybárov, ale aj nerybárov, ktorí majú niečo spoločné z MO SRZ ORLOV - (PREŠOV)
Dovolil som si uštipačnú poznámku na margo výsledku volieb výboru, ktoré sa konali pred časom v našej organizácii.
Za tie roky, čo som členom MO sa vo výbore vystriedalo množstvo ľudí, ktorý žili pre MO a nehovoriac o tom, že poniektorý tam boli do počtu. Zažil som zlaté časy, keď práca vo výbore bola relaxom a potešením a nie biznisom, ako to dnes poniektorý realizujú.
Musím sa priznať, že za posledné roky kôli práci som mál málo času tráviť voľné chvíle pri vode, ale našiel som si čas aj na rybačku, vlastne posedenie pri vode a pozorovaniu okolia a ľudí. Keď som začínal rybárčiť a je to už veeeeľmi dávno, tak posedenie pri vode bol ozaj relax a oddych. Okolie rybníkov bolo ozaj prostredie na oddych, ako pre rybárov, tak aj pre nerybárov, čo sa teraz nedá povedať. Vyholené brehy a chatrče okolo sú toho dôkazom a môže mi niekto aj oponovať, že nemám pravdu, tak nech sa pozrie okolo seba a hlavne nech otvorí oči a dá si dole ružové okuliare.  Navštevujem rôzne rybárske revíry nielen u nás, ale aj v zahraničí a hneď je to vidieť. Nechcem nikoho vychvaľovať, ale ani haniť, ale mám taký pocit, že tento zlepenec je účelovo zvolený pre rozvoj biznis plánov a to je veľmi smutné. Novému výboru prajem veľa úspechov, ale aj tak sa divím domácim, že si pustili do revíru škodnú.

Naposledy upravil: Montana (2018-04-02 14:40:47)