Oznamujeme Vám, že od 28.marca 2020 sa za určených podmienok dodržania disciplíny a nami vydaných bezpečnostných pokynov začnú vydávať rybárske doklady pre členov.

 PODMIENKY PRE VYDANIE RYBÁRSKYCH DOKLADOV.

Potrebné je, aby ste sa vo večerných hodinách telefonický kontaktovali s Pavolom Fuchsom na telefónnom čísle 0903 225 391. Pánovi Fuchsovi je potrebné uviesť presnú sumu, akú ste uhradili na účet MO SRZ Orlov, potom vaše  meno a priezvisko, presnú adresu a dátum narodenia. Ďalej je mu potrebné uviesť aké povolenia žiadate, či sa jedná o dospelého člena, mládež alebo dieťa a o akú výšku členskej známky sa jedná. Pán Fuchs si to presne zapíše a povie vám deň a čas kedy a kde vám to pripravené a vypísané vydá. Predbežne je dohodnuté, že výdaj bude bez vášho vstupu do zdravotného strediska a to iba cez okienko z miestnosti (pri zdravotnom stredisku), kde sa doposiaľ povolenia vydávali. Všetko vám bude podľa dohody pripravené pre každého člena osobitne. Bude to v euroobale spolu s vecami, ktoré máme pre vás pripravené a to šiltovka, meter a pero. Členskú známku si potom okamžite na mieste prekontrolujte, bude vložená na prvej strane povolenia a musíte si ju doma nalepiť sami. Potvrdenie alebo ústrižok šeku, výpis z inej platby mu odovzdajte v mikroténovom sáčku spolu so stanoveným manipulačným poplatkom 1,50eur. Telefónom je treba tiež uviesť či sa jedná o stáleho člena alebo o nového. U nového člena je naviac poplatok 1,00 eur za členský preukaz. Nový člen ho dostane už s nalepenou členskou známkou, bude opečiatkovaný aj vo štvorčeku fotky. Fotku si každý člen nalepí doma sám a nech si ho nezabudne tiež podpísať dole pod čiarou, kde je nápis - podpis člena. Na budúci rok alebo po skončení epidémie sa mu táto fotografia, ktorú si sám nalepil opečiatkuje.

Ak je člen v domácej karanténe nech o povolenie vôbec v žiadnom prípade nežiada, najskôr až po skončení štátom stanovenej prísnej karantény.

Používajte prosím vždy rúška je to povinné, tiež vás žiadame o dodržanie dostatočne stanovenej vzdialenosti medzi osobami.

Každý člen pri preberaní bude stáť vonku. Rybárske doklady mu budú odovzdané cez okno výdajnej miestnosti.

Žiadame, aby nikto nevstupoval priamo do miestnosti cez zdravotné stredisko!!!

Prosím o dodržiavanie bezpečnostných opatrení a pokynov Pavla Fuchsa, ktorý tieto povolenia bude vydávať. Disciplínou sa chránime navzájom.

Pred začiatkom pstruhovej sezóny opäť zverejníme informácie a dáme presné pokyny. Dodávka pstruhov je v predstihu dohodnutá a naplánovaná. Samozrejme žiadne úvodne zahájenie, ktoré sme mali vo zvyku z minulosti nebudú a to z dôvodu zákazu zhromažďovania sa osôb. Presné pokyny vám budú včas oznámené.

 

Petrov Zdar !

 

Kalendár akcií

<<  August 2020  >>
 po  ut  st  št  pi  so  ne 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Sezóna 2017

Preteky dospelí...
Image Detail

Kto je Online

Práve tu je 64 návštevníkov a žiadni členovia on-line

Prihlásenie člena